Light Cleansing Foam

0 Orders
#
In stock
3,450L

Description

Light Cleansing Foam

150ml

Shkuma pastruese NUXE Very Rose Light ka një shkumë të këndshme shkrirëse që pastron, zbut dhe rehaton lëkurën në mënyrë perfekte.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by