Light Cleansing Foam

0 Orders
#
In stock
2,300L

Description

Light Cleansing Foam

150ml

Shkuma pastruese NUXE Very Rose Light është një pastrues i butë dhe praktik që mund ta aplikoni shpejt gjatë dushit. Me një formulë që respekton ekuilibrin natyror të lëkurës, ajo është në gjendje jo vetëm të largojë në mënyrë efektive papastërtitë, por gjithashtu, në proces, të kujdeset për lëkurën tuaj. Përmban Ujë Trëndafili me Lule, ka aftësinë për të zbutur dhe zbutur të gjitha llojet e lëkurës. Dhe, prania e një kompleksi të respektimit të lëkurës, i cili konsiston në një kombinim të sheqernave me origjinë botanike, e lejon atë të mbajë lëkurën të hidratuar duke forcuar barrierën e saj mbrojtëse. Duke pasur një aromë delikate, të freskët dhe delikate të trëndafilit, kjo shkumë e lehtë dhe kremoze mund t’ju ofrojë një përvojë unike shqisore. Duke mbrojtur nga thatësia duke zbutur dhe zbutur lëkurën do t’ju japë një ndjenjë të mrekullueshme të freskisë dhe rehatisë.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by