Light Fluid High Protection Shaka Shaka

0 Orders
#
In stock
2,900L

Description

Light Fluid High Protection Shaka Shaka

50ml

Ideal për lëkurën e kombinuar, Sun Fluid SPF 50 ndihmon për të mbrojtur fytyrën tuaj nga rrezet e diellit dhe fotografimin e parakohshëm të lëkurës.

Shkundni formatin e tij xhepi ultra-praktik para aplikimit për të shpërndarë një strukturë të lehtë dhe të lëngshme me një efekt “lëkure të zhveshur”. Formula e saj rezistente ndaj ujit mbron lëkurën tuaj nga dehidratimi dhe rrit nxirjen tuaj.

Aroma e tij ndjellëse e festës me nota të Portokallit të ëmbël, Tiare dhe Vaniljes është një ftesë e parezistueshme për ta shijuar atë ndjenjë vere.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by