Lightweight II S.E. Stethoscopes

0 Orders
#Littmann 003
In stock
19,000L

Description

Lightweight II S.E. Stethoscopes

Littmann- Stetoskop me peshe te lehte.

– Peshon vetem 118 gr

– Koka stetoskopi e dyanshme me diafragem te akordueshme dhe kambane te hapur

– Koke ne forme loti e cila e ben me te lehte pozicionimin nen manshete dhe rreth fashove.

– I pershtatshem per profesionistet mjekesore si LPN, infermiere te licencuar, asistente te çertifikuar te infermierise dhe studente te infermierise.

Perdoret nga profesioniste mjekesore dhe studente per te identifikuar, degjuar dhe studiuar tinguj te zemres, mushkerive dhe tinguj te tjere te trupit per vleresimin fizik dhe diagnostikimin e pacienteve pediatrik.

Brand

Littmann

Additional information

I përshtatshëm për

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lightweight II S.E. Stethoscopes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by