Lip Moisturizing Stick

0 Orders
#Nuxe 005
In stock
1,000L

Description

Lip Moisturizing Stick

4 g

Zbutës buzësh me mjaltë dhe luledielli

Ky lip stick hidratues i buzëve me mjaltë dhe luledielli zbut dhe qetëson buzët e plasaritura ose të thata në çdo kohë të ditës. Ndjesitë tërheqëse zhduken. Sjellë një buzëqeshje në buzët tuaja! Formati super i përshtatshëm.

Përdorimi:

Vendosni Moisturizing Lip Stick në buzë dhe konturin e buzëveaq herë sa ju e shikoni të nevojshme. Formati është ultra i përshtatshëm!

Përbërësit kryesorë natyrorë aktivë: mjaltë, vajra të çmuar botanikë (krunde orizi, makadamia, bajame e ëmbël, argan), ekstrakt elbi, gjalpë shea, vitaminë E, derivatet e vajit të lulediellit, 90% e përbërësve të përgjithshëm janë me origjinë natyrore.

Përbërësit:

OCTYLDODECANOL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, POLYETHYLENE, GLYCERYL BEHENATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES, ORYZA SATIVA CERA/ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, CERA ALBA/BEESWAX, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, HYDROXYSTEARIC/LINOLENIC/OLEIC POLYGLYCERIDES, JOJOBA ESTERS, CITRUS GRANDIS (GRAPEFRUIT) PEEL OIL, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN OIL, SAFFLOWER OIL/PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ESTERS, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, MEL/HONEY, HORDEUM VULGARE CERA/SPENT GRAIN WAX, AQUA/WATER, PEG-8, CITRIC ACID, LIMONENE, CITRAL, LINALOOL, GERANIOL [N2007/D].

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

Sasia

4 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lip Moisturizing Stick”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by