Lip XL

0 Orders
#Ch Bretton 040
In stock
4,990L

Description

Lip XL

Swiss Lip Care Visible Plumping Effect

Swiss Formula – 15ml

Me Lip XL, më shumë vëllim për buzët tuaja!
Lip XL është një xhel mahnitës për buzët, i pasuruar me kompleksin inovativ Swissium. Pa ngjyrë dhe pa ngjyra, ky balsam i butë dhe i rehatshëm mund të përdoret ditë ose natë, më vete ose nën buzëkuqin tuaj të preferuar për të rimbushur, mbrojtur dhe mbuluar buzët tuaja me një shkëlqim saten.

Një formulë e fuqishme dhe unike

Sfera me origjinë detare: për fryrjen, mbushjen e  buzëve.

Për lëkurat e pjekura.
Për buzët e holla.

Përbërësit:

Hydrogenated Polyisobutene •Paraffinum Liquidum(Mineral Oil) • C12-15 Alkyl Benzoate •Menthol •Synthetic Fluorphlogopite •Hydroxystearic Acid •Ethylhexyl Palmitate •Tribehenin • Sorbitan Isostearate • Palmitoyl Oligopeptide • CI 77891(Titanium Dioxide).

Mënyra e përdorimit: .Aplikojeni çdo ditë në buzë, në mëngjes dhe në mbrëmje, për një efekt fryrës dhe kundër rrudhave. Për të rritur volumin për një afat të gjatë, aplikojeni çdo ditë 2 ose 3 herë në ditë.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lip XL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by