Lipgloss

0 Orders
#
In stock
2,800L
Clear selection

Description

Lipgloss

6ml

 

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Kodi

, ,

Open chat
Powered by