Lipikar Baume AP+M 400ml

0 Orders
#
In stock
3,370L

Description

Lipikar Baume AP+M

400ml

LIPIKAR Baume AP+M ribalancon mikrobiomin e lëkurës. Ajo qetëson lëkurën menjëherë dhe zvogëlon gërvishtjet. Me efikasitetin e tij kundër rikthimit, ai hap hapësira për shpërthime. Ajo ushqen lëkurën, dhe rikthen barrierën e lëkurës. Formuluar për foshnjat, fëmijët, të rriturit me lëkurë shumë të thatë, të prirur ndaj ekzemës ose të prirur ndaj alergjive.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by