Lipikar Huile Lavante

0 Orders
#
In stock
2,760L

Description

Lipikar Huile Lavante

400ml

-Për të gjithë familjen, përfshirë të sapolindurit;
-Efikase kundër gërvishtjeve dhe balancon mbrojtjet natyrore të lëkurës dhe mikrobiomin;
-Mbron lëkurën nga thatësia;
-I përshtatshëm për ekzemën dhe lëkurën e prirur ndaj atopisë;
-Për përdorim të përditshëm, pa aromë;

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Open chat
Powered by