Lipikar Lait Urea 5%

0 Orders
#
In stock
3,280L

Description

Lipikar Lait Urea 5%

400ml

Locion qetësues La Roche-Posay Lipikar Lait Urea 5+ Smoothing është një locion trupi anti-flaking dhe anti-irritim. Cilësia e tij kadifeje, jo e yndyrshme dhe jo ngjitëse, lë një ndjesi të këndshme dhe ngushëlluese në lëkurë. Ky locion është i përshtatshëm për fëmijët, të rriturit dhe të moshuarit.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

Formulimi

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by