Lipikar Stick

0 Orders
#
In stock
1,690L

Description

Lipikar Stick

15ml

La Roche-Posay Lipikar Stick AP+-Ndihmë e menjëhershme me kruajtje dhe neurodermatit.

Kompakti Lipikar Stick AP+ ndihmon me kruajtje të rëndë dhe është ideal për lëvizje. Qetëson lëkurën e irrituar dhe të thatë dhe zvogëlon dëshirën për të gërvishtur. Në të njëjtën kohë, shkopi është një produkt i kujdesit intensiv për neurodermatitin (dermatitin atopik) dhe mund të përdoret në shumë mënyra: Gjithashtu në fytyrë dhe madje edhe në qepallat.

Në episodet akute të neurodermatitit, struktura e lëkurës përmirësohet dhe inflamacioni mund të frenohet. Përveç kësaj, gjalpi shea ka një efekt veçanërisht të rimbushjes. Glukonati i zinkut ka një efekt antibakterial. Me ujë termal qetësues për lëkurën nga La Roche-Posay.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by