Lipikar Syndet AP+ 200ml

0 Orders
#
In stock
2,000L

Description

Lipikar Syndet AP+

200ml

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ 200ml është një krem pastrues ultra i butë për trupin dhe fytyrën e foshnjave, fëmijëve dhe të rriturve. I indikuar për lëkurë të ndjeshme, shumë të thatë, të irrituar dhe të prirur ndaj kruajtjes, duke krijuar kruarje, vepron në 2 faktorët përcaktues të një lëkure të prirur ndaj ekzemës atopike:

Rikthen dhe stabilizon ekuilibrin e mikrobiomës falë Aqua Posae Filiformis aktiv;
Rikthen dhe ruan barrierën e lëkurës falë gjalpit shea.
Formula e tij është e përqendruar në niacinamide qetësuese. Shtë zhvilluar me një minimum përbërësish, të zgjedhur Për efektivitetin e tyre, tolerancën e tyre ndaj pH fiziologjike dhe për të minimizuar rrezikun e alergjive.

I përshtatshëm për lëkurën e kokës së foshnjave, kore të qumështit dhe zona intime dhe nuk i godet sytë.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by