Lipikar Syndet AP+ Refill

0 Orders
#
In stock
2,360L

Description

Lipikar Syndet AP+ Refill

400ml

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ 200ml është një krem pastrues ultra i butë për trupin dhe fytyrën e foshnjave, fëmijëve dhe të rriturve. I indikuar për lëkurë të ndjeshme, shumë të thatë, të irrituar dhe të prirur ndaj kruajtjes, duke krijuar kruarje, vepron në 2 faktorët përcaktues të një lëkure të prirur ndaj ekzemës atopike:

Rikthen dhe stabilizon ekuilibrin e mikrobiomës falë Aqua Posae Filiformis aktiv;
Rikthen dhe ruan barrierën e lëkurës falë gjalpit shea.
Formula e tij është e përqendruar në niacinamide qetësuese. I zhvilluar me një minimum përbërësish, të zgjedhur për efektivitetin e tyre, tolerancën e tyre ndaj pH fiziologjike dhe për të minimizuar rrezikun e alergjive. I përshtatshëm për lëkurën e kokës së foshnjave, kore të qumështit dhe zona intime dhe nuk i godet sytë.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by