Long Lasting Deodorant

0 Orders
#
In stock
1,500L

Description

Long Lasting Deodorant

50ml

Deodorant afatgjatë
Mbrojtje 24-orëshe
Të gjitha llojet e lëkurës

Deodoranti afatgjatë NUXE BODY është një kombinim i pluhurit argjendi 100% natyral (për të neutralizuar aromat) dhe 100% pluhur natyral shap (për të kontrolluar djersitjen). Ky deodorant afatgjatë mbron të gjitha llojet e lëkurës, qofshin ato të ndjeshme apo të rruara. Ai përmban minerale efektive dhe nuk lë gjurmë të bardha. Aromatizohet me aromat e ëmbla dhe delikate NUXE BODY: Sorbet kokosit, Lule e Bardhë dhe Vanilje e egër.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by