Long Lasting Fluid

0 Orders
#
In stock
3,240L
Clear selection

Description

Long Lasting Fluid

6ml

Një buzëkuq me një strukturë të lëmuar dhe të rehatshme që rrëshqet në buzë, duke shtuar bukurinë e buzëqeshjes tuaj.
Aplikuesi siguron aplikim jashtëzakonisht të saktë, duke ndjekur në mënyrë perfekte konturin e buzëve.

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Kodi

, , , ,

Open chat
Powered by