Long Lasting Foundation SPF15

0 Orders
#
In stock
3,915L
Clear selection

Description

Long Lasting Foundation SPF15

30ml

 

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

Kodi

, , , , ,

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by