Luminescence Crema Viso

0 Orders
#
In stock
8,040L

Description

Luminescence Crema Viso

50ml

-Krem ndriçues për rritjen e ngjyrës.
-Ndriçon, zbut dhe barazon fytyrën. Korrigjon papërsosmëritë e lëkurës.
-Efekti i lëkurës prej kadifeje, uniformizimi i bazës së make-up-it.
-Fitokozmetikë aktive.
-Detoksifikimi i kompleksit të kromit të dozuar në 1.25%.
-Dylli thelbësor i narcisit të bardhë.
-Nënë ndriçuese e margaritarit.

Pako prej 50 ml

Si të përdorni?

Aplikoni në mëngjes në një fytyrë dhe qafë të pastruar në mënyrë perfekte.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by