LUXESSE SILK 50ML

0 Orders
#Phyris 031
In stock
14,040L

Description

LUXESSE SILK

Krem i butë me efekt të 3-fishtë kundër moshës për lëkurë të dehidratuar

1. Zbutës dhe hidratues

2. Relakson linjat e mimikës

3. Stimulon sintezën e elastinës dhe riformon konturet

I jep lëkurës butësi të mëndafshtë dhe parandalon dehidratimin e saj

Llojet e lëkurës: Normale, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit, aplikimit të SOMI-t dhe një kremi të përshtatshëm për zonën e syve, aplikoni një sasi sa madhësia e kokrrës së lajthisë në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LUXESSE SILK 50ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by