LUXESSE VISION EYE LIFT 15ML

0 Orders
#Phyris 028
In stock
8,580L

Description

LUXESSE VISION EYE LIFT

Përkujdesje përforcuese maksimale në zonën e syve me efekt kundër moshës

1. Forcon dhe hidraton

2. Redukton enjtjen dhe është gjallërues

3. Rrit sintezën e lipideve dhe riformon konturet

I jep lëkurës butësi të mëndafshtë dhe parandalon dehidratimin e saj

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit, aplikimit të SOMI-t, aplikoni një sasi në madhësinë e një perle në zonën e syve dhe përhapeni butësisht. Bëni kujdes që produkti të mos hyj në sy.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LUXESSE VISION EYE LIFT 15ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by