Mascara Haute Tolerance

0 Orders
#
In stock
2,900L
Clear selection

Description

Mascara Haute Tolerance

7ml

Bojë për qerpike Avène Couvrance High Tolerance  është një maskë hipoallergjike e përshtatshme për të gjitha llojet e syve, madje edhe për ato më të ndjeshëm ose për ato me lente kontakti. Furça me definicion të lartë jep vëllim dhe ndan qerpikët, duke rritur pamjen. Me një formulë afatgjatë, me tolerancë të lartë dhe një heqje të lehtë dhe të shpejtë të make-up, kjo bojë për qerpike është e përkryer për sy të ndjeshëm.

Karakteristikat:
Koha e aplikimit: kurdo që është e nevojshme;
Mosha: 10+;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme;
Përfitimet kryesore: intensifikon, zgjat dhe i jep volum qerpikëve;
Formuluar pa: aromë, parabene.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Kodi

,

Open chat
Powered by