Masque Apaisant Eclat

0 Orders
#
In stock
2,600L

Description

Masque Apaisant Eclat

50ml

Duke zbuluar bukurinë natyrore të lëkurës më të ndjeshme, ky trajtim kombinon:
– NJE  EXTRAKT NATYROR I FRUTAVE TE KUQ, “përforcues” i qelizave të lëkurës, i kombinuar me një formë të qëndrueshme të vitaminës E antioksiduese. Lëkura duket e mbrojtur.
– një koktej me agjentë ushqyes dhe hidratues, i cili mbush lëkurën për hidratim optimal dhe forcon barrierën e lëkurës.
– UJI THERMAL AVÈNE, qetësues dhe zbutës.

E lidhur me një vello butësie, lëkura i jep vetes një moment qetësues dhe mirëqenieje. E energjizuar, ajo e çliron veten nga shenjat e lodhjes. Çehra është e pushuar dhe rrezatuese.

Brand

Avene

Avene, një histori e pasur që fillon në një fshat të vogël në jug të Francës. Fshati i lashtë dhe piktoresk i Avène ndodhet në luginën Orb, në zemër të Parkut Natyror Rajonal Haut Languedoc. Avene, përtej kufijve! Është një marrëdhënie e bukur dhe e vërtetë e besimit që po vendoset në të gjithë botën, midis Laboratorëve Dermatologjik të Avène dhe konsumatorëve. Besim në virtytet dermatologjike të ujit termal Avène me të cilin janë pasuruar të gjitha produktet, por edhe besimi në rëndësinë e formulimeve gjithnjë inovative.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by