Masque Eclat

0 Orders
#
In stock
3,380L

Description

Masque Eclat

50ml

Maska e rrezatimit Lierac është një lëng i pasuruar me vitamina që do të ofrojë një nxitje të menjëhershme të shkëlqimit në lëkurën tuaj.

Në 1 minutë, lëkura juaj ngrihet, shenjat e dhjamit zvogëlohen.

Ky krem përmban:
– Balta stimuluese e verdhë
– Ekstrakte lule portokalli dhe lulekuqe
– Agjentë ngritës të menjëhershëm.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by