Master Classic IIT Stethoscope (Black)

0 Orders
#Littmann 008
In stock
20,300L

Description

Master Classic IIT Stethoscope (Black)

Littmann – Stetoskop Master Klasik II me ngjyre te zeze.

– Koke e njeanshme per kapje dhe perdorim me te lehte.

– Diafragma e akordueshme; Degjoni tinguj me frekuence te larte ose te ulet duke pershtatur presionin e aplikuar tek koka e stetoskopit

– Kufje me tapa veshesh te buta dhe praktike te cilat ofrojne izolim akustik te shkelqyer

Ne ndryshim nga modelet me koke te dyanshme ku duhet te ktheni dhe te ripoziciononi koken e stetoskopit, me Master Classic II™ mjafton te ushtroni presion te lehte per te degjuar tingujt me frekuence te ulet dhe te ushtroni me shume presion per te degjuar tingujt me frekuence me te larte.

e Master Classic II™ mjafton te ushtroni presion te lehte per te degjuar tingujt me frekuence te ulet dhe te ushtroni me shume presion per te degjuar tingujt me frekuence me te larte.

Brand

Littmann

Additional information

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Master Classic IIT Stethoscope (Black)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by