MATERNEA ANTISTRECH MARKS CREAM

0 Orders
#Lavena 003
In stock
2,460L

Description

Maternea – Krem kundër strijave gjatë shtatzënisë. Është një krem hipoalergjik, dermatologjikisht i testuar. Formula e këtij kremi ka zgjedhur përbërësit më special për trajtimin e strijave si gjatë shtatzënisë dhe pas saj. Është pa esenca parfumi. I siguron lëkurës një butësi dhe lëmim pa shkaktuar efekte anësore. Stimulon qelizat e lëkurës për një rigjenerim më të shpejtë duke aktivizuar prodhimin e kolagjenit dhe elastinës.

 

Përbërësit: Almond oil, Jojoba oil, Regestril™, Vitamin E

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATERNEA ANTISTRECH MARKS CREAM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by