Matte Effect Cream

0 Orders
#Frezyderm 005
In stock
2,950L

Description

Matte Effect Cream

Shineless Skin Look

50 ml

Krem për hidratim dhe efekt mat, për fytyrat e yndyrshme ose mikse.

Pa paraben

Nje krem me efekt pa vaj dhe hidratues per fytyrat e yndyrshme dhe te perzjera. Perthith menjehere vajin e tepert, duke siguruar nje pamje mat per mbi 10 ore dhe redukton dukjen e linjave te imta dhe rrudhave.

Baze shume e mire per make up

I testuar dermatologjikisht

I përshtatshëm për:
  •  Te gjitha moshat
  • Lekure e yndyrshme dhe e perzjere
  • Sekretimin e sebumit
Përdorimi:

Aplikojeni ne fytyre dhe qafe 2 here ne dite ne lekure te thate dhe te paster.

Përbërësit aktiv:
Kombinon 3 pudra (LMC Matrix, PM, najlon bimore ): Absorbon yndyren ne menyre efektive dhe me efekt qe zgjat
Oligosaccharidesnga pambuku: hidratim
Nigella Sativa | vaj kungulli: Balancon yndyren

 

Brand

Frezyderm

FREZYDERM S.A. u themelua në 1986 nga Z. Anastasios Anastasiou.  FREZYDERM është një partner i ngushtë për shumë specialistë mjekësorë, si pediatër, gjinekologë, dermatologë, dhe në të njëjtën kohë rrit vazhdimisht partneritetin me farmacitë. Përveç se në tregun grek, produktet FREZYDERM janë qenë të suksesshme në shumë tregje ndërkombëtare, midis të cilave renditet edhe tregu ynë.

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Lëkurë e yndyrshme

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Matte Effect Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by