MBESHTETESE BERRYLI ME SILIKON

0 Orders
#Variteks 068
In stock
2,262L

Description

Përdoret për trajtimin kronik si: tendiniti dhe borsiti, zakonisht përdoret për traumat dhe patologjitë e bërrylit dhe gjatë aktiviteteve sportive.

Brand

Variteks

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MBESHTETESE BERRYLI ME SILIKON”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by