Medicated Itch Relief Pet Shampoo

0 Orders
#Tropiclean 004
In stock
1,200L 1,800L
Clear selection

Description

Medicated Itch Relief Pet Shampoo

Oatmeal & Tea Tree

Shampo për qen dhe mace me tërshërë dhe pemë çaji.

Për të lehtësuar lëkurën e thatë dhe kruajtjen.

355 / 592 ml

Tropiclean Oatmeal & Tea Tree Medicated Itch Relief Pet Shampoo pastron, hidraton dhe zbut lëkurën dhe qimen e kafshës suaj, duke qetësuar në mënyrë efektive lëkurën e thatë, kruajtjen dhe acarimin. Formula mjekësore përmirësohet me beta hidroksi për të ndihmuar në lehtësimin e kruajtjes afatgjatë.

  • Bërë me përbërës natyral – Tropiclean përbëhet nga përbërës natyral ose me lëndë të parë me bazë minerale.
  • Nuk testohet në kafshë.
  • Pa sapun – nuk do të ndikojë në trajtimet e pleshtave dhe rriqrave.

Udhëzime për përdorim: Tundeni shishen para përdorimit. Vendoseni shampon në qimen e lagur. Masazhoni me shampo qimen e kafshës suaj për 3 deri në 5 minuta, dhe më pas shpëlajeni mirë. I sigurt për përdorim të përditshëm.

Përbërja:

 Purified water, mild coconut cleanser, avena sativa oatmeal, natural salicylic acid, organic blend of (chamomile extract, aloe extract, pomegranate extract, kiwi extract, yucca extract, papaya extract), hydrolyzed plant protein, fragrance, vitamin E, tea tree.

Brand

Tropiclean

TropiClean përpiqet të përtërijë vazhdimisht produktet më të mira, paketimin, marketingun dhe menaxhimin në industrinë e kafshëve shtëpiake. Zgjidhjet krijuese për industrinë e kafshëve shtëpiake janë bërë një kulturë në TropiClean. Kohë pas kohe, TropiClean zhvillon zgjidhje inovative. Përmes inovacionit dhe krijimtarisë, TropiClean ka zhvilluar produktet kryesore në industri - nga shampot luksoze të kafshëve shtëpiake deri tek produktet e kujdesit oral me aroma të freskëta, të lehta për tu përdorur - duke u dhënë kafshëve shtëpiake dhe njerëzve një jetë më të mirë. Të gjitha këto sipas sloganit të kompanisë: "Për lavdinë e Zotit".  

Additional information

Sasia

355 ml, 592 ml

I përshtatshëm për

,

Firma

Tropiclean

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Medicated Itch Relief Pet Shampoo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by