Megaliner Eyeliner Black

0 Orders
#WW 027
In stock
489L

Description

Megaliner Eyeliner Black

Arritni yjet ose bëhuni një yll vetë në MegaLiner LiquidⓇ Eyeliner. Kaloni në trendin më të kërkuar të këtij sezoni-skica me intensitet të lartë për ndikim maksimal dhe përcaktim rezistent ndaj ujit. Do t’ju pëlqejë shpërblimi i ngjyrave të pasura me pigmente i theksuar nga infuzioni i pigmenteve të perlave metalike si prekja përfundimtare e pamjes suaj të grimit të syve tuaj. Furça fleksibël ndihmon për të arritur krahun perfekt! Tregoni kreativitetin tuaj. Dizajnoni stilin tuaj të zjarrtë të nënshkrimit ose theksoni ato qerpikët tuaj glam me Eyeliner tonë MegaLiner LiquidⓇ të veshur gjatë dhe pa tharje.

Brand

Wet'n Wild

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by