Melting Body Scrub

0 Orders
#
In stock
2,800L

Description

Melting Body Scrub

200ml

Ky krem i trashë dhe i pasur me petale të Lulëzimit të Portokallit dhe Luleve të Bajameve dhe eksfoliantë 100% me bazë bimore (Portokalli, Lychee dhe Walnut) në mënyrë efektive pastron qelizat e vdekura, përsos strukturën e lëkurës dhe e lë lëkurën të butë.
Një krem pastrues trupi që kombinon madhësi të ndryshme kokrrash për lëkurë të butë dhe të lëmuar që duket sikur është e re.

Mund të përdoret në mënyrë rutinore për një lëkurë më të lëmuar, para rruajtjes për një rruajtje më të butë, ose për të zvogëluar shfaqjen e celulitit.

Përdorni:
Aplikojeni këtë Scrub Trupi të Shkrirë në lëkurë të lagur një ose dy herë në javë.
Masazhoni butësisht, duke i kushtuar vëmendje të veçantë zonave të ashpra (bërryla, këmbë, gjunjë), pastaj shpëlajeni me shumë ujë.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by