Melting Firming Cream

0 Orders
#
In stock
5,400L

Description

Melting Firming Cream

200ml

Një efekt forcues i menjëhershëm dhe kujdesi ideal për zonat tuaja problematike si kofshët, barku ose krahët. Kremi i trupit kundër plakjes Nuxe Body me një aromë qetësuese të kokosit dhe bajames absorbohet shpejt dhe e lë lëkurën tuaj tepër të butë, të fortë dhe të tonifikuar. Shijoni ta përdorni këtë produkt ushqyes çdo ditë.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by