Melting Honey Body Oil Balm

0 Orders
#
In stock
3,200L

Description

Melting Honey Body Oil Balm

200ml

Balsami i vajit të trupit të shkrirjes NUXE Rêve de Miel është një balsam trupi i mëndafshtë që ushqen, zbut dhe riparon lëkurën shumë të thatë. I mbushur me vetitë ushqyese të përbërësve aktivë natyralë si mjalti dhe vajrat e çmuar botanikë të arganit dhe boranxhit, ky balsam luksoz ofron rehati të pakrahasueshme për lëkurën e thatë që ndihet e shtrënguar dhe e pakëndshme. Formula e pasur rimbush filmin hidrolipidik në mënyrë që të riparojë dhe rivendosë lëkurën; në të njëjtën kohë, ndihmon në qetësimin e zonave të ashpra, të kuqe dhe të acaruara. Cilësia e shkrirjes shndërrohet në vaj pas aplikimit, duke e mbështjellur lëkurën dhe duke ju ofruar rehati afatgjatë, gjatë gjithë ditës. Aroma e shëndetshme, e cila kombinon ëmbëlsinë e mimozës dhe heliotropit me ngrohtësinë e mjaltit dhe vaniljes, jep kënaqësi të shtuar, si dhe një ndjenjë kënaqësie.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by