Melting Shower Gel

0 Orders
#
In stock
1,350L

Description

Melting Shower Gel

200ml

Xhel dushi për masazhimin  e trupit Nuxe me bazën e tij të larjes me bazë bimore, ky xhel dushi pa sapun për trupin, me petale bajame dhe lule portokalli, pastron me butësi të pafundme.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by