Melting Spray High Protection

0 Orders
#
In stock
4,000L

Description

Melting Spray High Protection

150ml

Ky sprej kundër diellit SPF 50 ju ndihmon të mbroni fytyrën dhe trupin tuaj nga rrezet e diellit dhe fotografimin e parakohshëm të lëkurës për të parandaluar shfaqjen e njollave të errëta. Rezistente ndaj ujit dhe djersitjes, formula e tij është ideale për aktivitetet tuaja sportive.

Spërkatni strukturën e tij të lëngshme sa hap e mbyll sytë dhe shijoni ndjesinë pasi shkrihet mbi lëkurën tuaj pa lënë asnjë film të bardhë.

Aroma e tij ndjellëse e festës me nota të Portokallit të ëmbël, Tiare dhe Vaniljes është një ftesë e parezistueshme për ta shijuar atë ndjenjë vere.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by