MERENDA LATTE E CACAO 6m+

0 Orders
#Plasmon 029
In stock
255L

Description

MERENDA LATTE E CACAO 6m+

Snack për fëmijë Latte e Cacao është pjesë e linjës së vjeljes të qumështit: thjeshtësia e qumështit në një krem ​​të butë dhe të shijshëm.

Qumështi i mbledhur brenda 24 orëve nga mjelja, për të garantuar cilësinë më të mirë
Pa konservantë * ose ngjyrues *

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, ,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by