METRORUBORIL AZ

0 Orders
#Isis pharma 032
In stock
2,652L

Description

METRORUBORIL – Përdoret në erithrorosacea intensive dhe të moderuara, skuqje dhe kuperosis në fazën e 3 dhe 4. Krem kundër skuqjes dhe rozaceas, 30 ml.

  • Rrit rezistencën kapilare
  • Zbut dhe mbron lëkuren nga thatësia
  • Veti antibakteriale dhe antiparazitare

Mënyra e përdorimit: Aplikohet një herë në ditë në mbrëmje në zonat që duhen trajtuar.

– 0% phenoxyethanol

– fragrance free

Brand

Isis Pharma

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “METRORUBORIL AZ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by