Micellar Foam Cleanser

0 Orders
#
In stock
2,350L

Description

Micellar Foam Cleanser

150ml

Pastron lëkurën.
Lë lëkurën të freskët.
E bën lëkurën të pastruar.

Shkumës Micellar Foam Cleans with Rose Petals from Nuxe është një ujë micellar për pastrimin e lëkurës së fytyrës ku do të largojë të gjitha mbetjet e grimit dhe papastërtitë që lëkura paraqet në një hap të thjeshtë.
Ky produkt përmban 89,7% përbërës me origjinë natyrore.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by