MILKY CLEANSER 200ML

0 Orders
#Phyris 051
In stock
3,557L

Description

MILKY CLEANSER

Qumësht pastrues i butë. Hidraton dhe ruan hidratimin. Mbron lëkurën nga plakja e parakohshme

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar

Gjendja e lëkurës: Sensitive, e cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Përdorni pëllëmbët e duarve të lagura për të aplikuar një sasi sa madhësia e një lajthie në fytyrë, qafë, dekolte dhe masazhoheni atë. Më pas pastroheni me ujë të ngrohtë.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MILKY CLEANSER 200ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by