MILKY TONIC 200ML

0 Orders
#Phyris 044
In stock
3,479L

Description

MILKY TONIC

Toner i butë me efekt detoksifikues. Rregullon ngjyrën e lëkurës dhe ka efekt detoksifikues. Fuqizon mekanizmat natyral mbrojtës të lëkurës.

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar

Gjendja e lëkurës: Sensitive, e cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Pas larjes, përdorni një pastrues pambuku për ta aplikuar produktin në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MILKY TONIC 200ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by