Mineral 89% 50ml

0 Orders
#
In stock
4,000L

Description

Mineral 89%

50ml

Vichy Mineral 89 është një hidratues i fytyrës me acid hialuronik për të gjitha llojet e lëkurës.

-E përkryer për lëkurën e thatë dhe të shurdhër.
-Forcon lëkurën dhe e bën atë më rezistente ndaj plakjes së dukshme të shkaktuar nga ndotja, stresi në lëkurë dhe lodhja.
-Ofron një hidratim për një shkëlqim të gjallë dhe të shëndetshëm.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Formulimi

Open chat
Powered by