Mineral 89 Yeux

0 Orders
#
In stock
2,800L

Description

Mineral 89 Yeux

15ml

Xheli Minéral 89 Eyes Acid Hyaluronic për sy hidraton, ndriçon dhe zbut linjat e imta rreth zonës delikate të syve. Kjo formulë, në një strukturë ngushëlluese të kremit xhel, kombinon 89% Ujë Vullkanik Vichy, Acid Hyaluronic me Origjinë Natyrore dhe Kafeinë të Pastër për një pamje më të ndritshme dhe të pushuar.

 

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Kategoria

Kozmetike

I përshtatshëm për

Formulimi

Open chat
Powered by