– 417 Active Moisturizer After Shave + Mineral Shaving Cream

0 Orders
#-417 001
In stock
5,250L

Description

– 417 Active Moisturizer After Shave + Mineral Shaving Cream

Seti i rrojës për meshkuj përmban:

  • kremin hidratues pas rrojës 100 ml;
  • kremin mineral të rrojës 150ml.

Kremi hidratues pas rrojës i jep lëkurës së fytyrës freski dhe e mbron nga dëmtimet e mundshme nga brisku.

Hidraton lëkurën dhe e bën atë më të butë.

Matifikues.

Ka një aromë të lehtë të këndshme.

Kremi i rrojës hidraton lëkurën dhe lehtëson proçesin e rrojes.

Lë në lëkurë një ndjesi freskie dhe butësie.

Nuk lejon të shkaktohen irritime në lëkurë.

Në sajë të pranisë së xhinxherit dhe ginsengut ka një aromë të lehtë, por që nuk konkurron aromën e parfumit tuaj.

Përbërësit aktivë të kremit pas rrojës:

Kompleks mineralesh nga Deti i Vdekur – nga pika më e ulët në sipërfaqen e tokës në – 417 metra nën nivelin e detit, i cili ndihmon në ruajtjen e niveleve optimale të hidratimit, duke rritur aftësinë e lëkurës për të ruajtur lagështinë.

Vitamina A – e rëndësishme në ushqimin dhe mirëmbajtjen e një lëkure të shëndetshme dhe të re.

Vitamina B – Ndihmon lëkurën të mbajë lagështinë, duke krijuar një pengesë avullimi, që gjithashtu ndihmon në mbrojtjen nga dëmtimet mjedisore.

Vitamina E – Një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në neutralizimin e radikalëve të lirë dhe mbrojtjen e lëkurës nga plakja e parakohëshme.

Vitamina F – e njohur edhe si Acidet yndyrore Omega, zbut lëkurën në mënyrë natyrale duke promovuar ekuilibrin optimal të lëkurës.

Ekstrakte bimore:

Çaji jeshil – i pasur me antioksidantë, mbron lëkurën nga dëmtimi i radikaleve të lirë.

Aloe vera – Përmban auxin dhe giberelin me veti anti-inflamatore dhe shëruese të plagëve.

Përbërësit aktivë të kremit të rrojës:

Kompleks mineralesh nga Deti i Vdekur – nga pika më e ulët në sipërfaqen e tokës në – 417 metra nën nivelin e detit, i cili ndihmon në ruajtjen e niveleve optimale të hidratimit, duke rritur aftësinë e lëkurës për të ruajtur lagështinë.

Vitamina A – e rëndësishme në ushqimin dhe mirëmbajtjen e një lëkure të shëndetshme dhe të re.

Vitamina B – Ndihmon lëkurën të mbajë lagështinë, duke krijuar një pengesë avullimi, që gjithashtu ndihmon në mbrojtjen nga dëmtimet mjedisore.

Vitamina E – Një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në neutralizimin e radikalëve të lirë dhe mbrojtjen e lëkurës nga plakja e parakohëshme.

Vitamina F – e njohur edhe si Acidet yndyrore Omega, zbut lëkurën në mënyrë natyrale duke promovuar ekuilibrin optimal të lëkurës.

Luffa Beans – E njohur gjërësisht për vetitë eksfoljuese pakëson enjtjen dhe largon toksinat.

Përdorimi

Kremi hidratues rekomandohet të përdoret në fytyrë dhe qafë pas rrojës.
Kremi mineral I rrojës aplikohet në lëkurë të lagur, masazhohet.

Përbërësit

Kremi hidratues pas rrojës:Precious Dead Sea Mineral Complex, Vitamin A, Vitamin B, Vitamin E, Vitamin F, Avocado Oil, Grapeseed Oil, Green Tea, Horse Chestnut Seed Extract, Aloe Vera
Kremi mineral I rrojës:Precious Dead Sea Mineral Complex, Vitamin A, Vitamin B, Vitamin E, Vitamin F, Luffa Beans, Sëeet Almond Oil, Grapeseed Oil, Linseed Oil, Jojoba Oil, Palm Oil, Cocoa Seed Butter, Ginger, Horse Chestnut Seed Extract, Ginseng

Brand

-417

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “– 417 Active Moisturizer After Shave + Mineral Shaving Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by