Minus 417 Catharsis Mineral Bath

0 Orders
#-417 008
In stock
1,162L

Description

Përshkrimi

Kripëra nga Deti i Vdekur për relaksim dhe qetësim të trupit.

Stimulon mbajtjen e ujit në lëkurë, duke ruajtur një nivel hidratimi normal të lëkurës.

Me vetëm disa përdorime do shihni një ndryshim pozitiv në lëkurën dhe skalpin tuaj.

Zbeh shenjat e para të moshës.

Zgjidhja e duhur pas një dite të lodhshme pune.

Nuk përmban kimikate.

Ka aromën e freskët të kripërave minerale.

Përbërësit aktivë:

100% kompleks mineralesh nga Deti i Vdekur – Nga pika më e ulët në sipërfaqen e tokës në – 417 metra nën nivelin e detit, i cili ndihmon në ruajtjen e niveleve optimale të hidratimit, duke rritur aftësinë e lëkurës për të ruajtur lagështinë.

Përdorimi

Rekomandohet të tretet 50 gr në ujë të ngrohtë.
Të qëndrohet për të paktën 15-20 minuta.

Përbërësit

100% Pure Precious Dead Sea Mineral Complex

Brand

-417

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Minus 417 Catharsis Mineral Bath”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by