Minus 417 Catharsis mud shampoo nourishing and volumizing

0 Orders
#-417 009
In stock
2,325L

Description

Përshkrimi

Shampo me baltë e pasur me minerale nga Deti i Vdekur purifikon skalpin duke e ushqyer dhe pasuruar me antioksidantë, mbrojtës nga rrezatimit UV.

I jep flokëve volum.
Ka efekt kundër zbokthit dhe skalpit të thatë.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë një sasi e mjaftueshme shampo.Pasi shkumon shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Precious Dead Sea Mineral Complex,
Dead Sea Mud, Vitamin A, Vitamin B, Vitamin E, Vitamin F, Avocado Oil, Horse Chestnut Seed Extrac

Brand

-417

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Minus 417 Catharsis mud shampoo nourishing and volumizing”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by