Minus 417 Facial micro luffa foaming gel

0 Orders
#-417 012
In stock
2,812L

Description

Përshkrimi

Xhel pastrues me efekt të trefishtë: pastron, ushtron veprim të lehtë eksfoljues , heq make-up-in.

I pasur me mineralet e Detit të Vdekur dhe fara të Luffa (bimë e vjetër tropikale) me veti të largojë toksinat nga lëkura.

Në cdo larje ndihet efekti eksfoliues duke e përgatitur lëkurën për trajtimet e mëtejshme.

Mund të përdoret si heqës make-up-i me një hap të vetëm.

Përdorimi

Aplikohet një shtresë e hollë në të gjithë fytyrën me lëvizje rrethore të lehtë derisa të shkumojë pak.Shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Vitamin A, Vitamin B, Vitamin E, Vitamin F, Dead Sea Water, Luffa Beans, Aloe Vera, Sweet Almond Oil, Grapeseed Oil, Avocado Oil

Brand

-417

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Minus 417 Facial micro luffa foaming gel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by