Minus 417 Hygenic mud soap

0 Orders
#-417 013
In stock
1,462L

Description

Përshkrimi

Sapun me baltë nga Deti i Vdekur.
Pastron dhe matifikon lëkurën e yndyrshme dhe atë akneike.
Lëkura është e butë dhe e gatshme për trajtimet që pasojnë.

Përbërësi aktiv – Balta e Detit të Vdekur, e pasur me minerale të çmuara, nga pika më e ulët embi Tokë, -417 m nën nivelin e detit. Hidraton, tonifikon lëkurën dhe largon prej saj toksinat, ndërsa ëkura rinohet në mënyrë naturale.

Sapuni me baltë ndihmon në rregullimin e sekretimit të yndyrës nga lëkura.
Ka efekt matifikues, që vihet re pas çdo larjeje.

Ndihmon në parandalimin e shfaqjes së akneve.
Ruan nivelin e hidratimit të lëkurës.

Ideal për lëkura të yndyrshme me tendencë për akne.

Përdorimi

Rekomadohet të përdoret si larës I përditshëm për fytyrën dhe trupin.

Përbërësit

Dead Sea Mud

Brand

-417

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Minus 417 Hygenic mud soap”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by