Minus 417 Immediate Miracle Wrinkle Filler

0 Orders
#-417 014
In stock
11,850L

Description

Përshkrimi

Krem me efekt të menjëhershëm zbutës dhe anti-rrudhë.

Lëkura juaj bëhet në mënyrë të menjëhershme më e re, me më shumë shkëlqim dhe më e butë në prekje.

Rrudhat zbehen dhe bëhen më pak të dukshme. Kjo arrihet në sajë të hidratimit optimal të lëkurës dhe vetive antioksidues (largon radikalet e lira dëmtuese).

Kolagjeni i pranishëm në formulim ndihmon në parandalimin e plakjes së parakohshme të lëkurës.

Rezultatet vihen re që me aplikimin e parë të kremit dhe bëhen më të dukshme javë pas jave.

Përbërësit aktivë:

Kompleks mineralesh nga Deti i Vdekur – nga pika më e ulët në sipërfaqen e tokës në – 417 metra nën nivelin e detit, i cili ndihmon në ruajtjen e niveleve optimale të hidratimit, duke rritur aftësinë e lëkurës për të ruajtur lagështinë

Vitamina E – Një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në neutralizimin e radikalëve të lirë dhe mbrojtjen e lëkurës nga plakja e parakohëshme.

Baltë nga Deti i Vdekur – Tonifikon lëkurën dhe largon toksinat prej saj duke nxitur rigjenerimin natyral.

Kolagjen natyral – Rrit elasticitetin e lëkurës, e bën atë më të utë dhe parandalon formimin e rrudhave.

Argjilë e bardhë dhe e kuqe – Ka veprim eksfoljues. Largon toksinat nga lëkura dhe e mban atë të hidratuar.

Vajra bimorë:

Vaj avokado – Absorbohet plotësisht nga lëkura. Hidraton lëkurën dhe i rikthen butësinë.

Vaj i bajames së ëmbël – I pasur me vitaminë E, që në sajë të vetive antioksiduese mbron nga radikalet e lira.

Përdorimi

Rekomandohet të përdoret 2 herë në ditë: në mëngjes poshtë make-up-it dhe në darkë para se të shtriheni për të fjetur.

Përbërësit

Precious Dead Sea Mineral
Complex,Dead Sea Mud, Vitamin A, Vitamin B, Vitamin E, Vitamin F, Natural Collagen, White And Red Clay’s, Jojoba Oil, Avocado Oil, Sweet Almond Oil, Borage & Evening Primrose Oils, Green Tea

Brand

-417

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Minus 417 Immediate Miracle Wrinkle Filler”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by