Minus 417 Re Define Micellar and Mineral Cleanser and Make Up Remover

0 Orders
#-417 021
In stock
2,625L

Description

Përshkrimi

Solucion micelar që pastron lëkurën, largon make-up-in dhe në të njëjtën kohë i rikthen lëkurës gjendjen optimale të hidratimit.

Formulim delikat me lëkurën, i cili mund të përdoret disa herë gjatë ditës: aq herë sa keni nevojë.

Papastërtitë dhe yndyra e tepërt largohen dhe i lënë vendit një lëkure të re, të pastër, të freskët që shkëlqen.

Përbërësit aktivë:

Ujë nga Deti i Zi – I pasur me minerale me veti energjizuese.

Ekstrakte të bimëve të rralla:

Ekstraktet e bimës së kamomilit – E përdorur në shekuj për vetite e saj qetësuese, kuruese dhe rigjeneruese.

Aloe Vera – Përmban auxin dhe giberelin të cilat ndikojnë pozitivisht në uljen e inflamacionit dhe në shërimin e plagëve.

Ekstraktet e çajit jeshil – Përmban katekina, substanca me veti antioksiduese dhe anti-inflamatore.

Ekstraktet e gjetheve të bimës Verdena – Ndihmojnë në shërimin e plagëve, djegieve dhe pakësojnë dhimbjet që vijnë nga artriti.

Përdorimi

Për të hequr make-up-in:
Aplikoni solucionin micelar nëpërmjet një pambuku në zonën rreth syve dhe në fytyrë. Masazhoni lehtwsisht deri në pastrim të plotë të lëkurës.

Për të freskuar fytyrën:
Aplikohet solucioni nëpërmjet një pambuku në fytyrë. Masazhohet derisa të arrihet ndjesia e freskisë e kërkuar nga ju.

Përbërësit

Dead Sea Water, chamomille extracts, aloe vera, verdena leaf extract, green tea extracts

Brand

-417

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Minus 417 Re Define Micellar and Mineral Cleanser and Make Up Remover”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by