Minus 417 Rich mineral hydrating soap

0 Orders
#-417 024
In stock
1,462L

Description

Përshkrimi

Sapun i pasur me 21 minerale nga Deti i Vdekur.
Nuk ndërhyn ne pH fiziologjik të lëkurës.
Ndryshe nga sapunët e tjerë nuk e than lëkurën, por siguron hidratimin e saj.

Pastron plotësisht lëkurën dhe lë një ndjesi freskie.
Mineralet e Detit të Vdekur stimulojnë qarkullimin e gjakut dhe pakësojnë diskonfortin reumatik.

Sapuni ka një aromë të lehtë, unike dhe tepër të pëlqyeshme.

Përbërësit kryesorë:
Ekstraktet e lajthisë – të pasura me tanine, kanë veti të zvogëlojnë poret dhe të tonifikojnë lëkurën.

Vajrat bimorë:
Vaji i bajames së ëmbël – i pasur me vitaminë E, mbron lëkurën nga radikalet e lira dëmtuese.
Vaji i ullirit – i pasur me vitaminë E, polifenole dhe fitosterole të cilat janë mbrojtëse dhe ushqyese për lëkurën.

Përdorimi

Rekomandohet
të përdoret për të pastrimin e fytyrës dhe trupit dy herë në ditë.

Përbërësit

Dead Sea Salt, Hamamelis, Sweet Almond Oil, Olive Oil

Brand

-417

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Minus 417 Rich mineral hydrating soap”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by