Minus 417 Time Control Facial Active Serum

0 Orders
#-417 028
In stock
6,900L

Description

Përshkrimi

Formulim në formën e serumit, i përshtatshëm për t’u përdorur edhe nga veganët.

Aplikimi i serumit në mëngjes hidraton lëkurën, kurse aplikimi i serumit në darkë ndihmon lëkurën të absorbojë lëndët ushqyese dhe ti përdorë ato për të rigjeneruar dhe riparuar zonat e dëmtuara nga faktorët e dëmshëm mjedisorë, ekspozimi në diell dhe toksinat.

Zgjedhja e duhur dhe për personat që kanë një lëkurë të thatë dhe atopike.

Shton efektin anti-rrudhë dhe tonifikues të kremërave të tjerë që mund të jeni duke përdorur, duke dhënë një rezultat më të pëlqyeshëm.

Përbërëst aktivë:

Vitamina A – e rëndësishme në ushqimin dhe mirëmbajtjen e një lëkure të shëndetshme dhe të re.

Vitamina B – Ndihmon lëkurën të mbajë lagështinë, duke krijuar një pengesë avullimi, që gjithashtu ndihmon në mbrojtjen nga dëmtimet mjedisore.

Vitamina E – Një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në neutralizimin e radikalëve të lirë dhe mbrojtjen e lëkurës nga plakja e parakohëshme.

Vitamina F – e njohur edhe si Acidet yndyrore Omega, zbut lëkurën në mënyrë natyrale duke promovuar ekuilibrin optimal të lëkurës.

Ujë i Detit të Zi – I pasur me minerale me veti energjizuese.

Ekstrakte bimore:

Aloe vera – Përmban auxin dhe giberelin me veti anti-inflamatore dhe shëruese të plagëve.

Çaji jeshil – i pasur me antioksidantë, mbron lëkurën nga dëmtimi i radikaleve të lirë.

Përdorimi

Aplikohet 2 herë në ditë në fytyrë e pastruar paraprakisht.

Pas aplikimit të serumit mund të aplikoni kremin tuaj të fytyrës të -417 për një efekt më të dukshëm dhe rezultate më të kënaqshme.

Përbërësit

Dead Sea Water,
Vitamin A, Vitamin B, Vitamin E, Vitamin F,Aloe Vera, Jojoba, Chamomile, Hamamelis, Green Tea, Horse Chestnut Seed Extract

Brand

-417

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Minus 417 Time Control Facial Active Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by