Minus 417 Time Control Intense Recovery Peptide Eyes Control

0 Orders
#-417 030
In stock
6,885L

Description

Përshkrimi

Një produkt i jashtëzakonshëm, me një efekt të menjëhershëm në pakësimin e rrudhave në zonën rreth syve.

Lodhja e syve do të zhduket dhe do të rikthehet pamja juaj energjike.

Me vetëm disa aplikime zona rreth syve do rifitojë shkëlqimin e humbur dhe pamjen rinore.

Mban lëkurën të hidratuar gjatë gjithë ditës.

Përbërësit aktivë:

Kompleks mineralesh nga Deti i Vdekur – nga pika më e ulët në sipërfaqen e tokës në – 417 metra nën nivelin e detit, i cili ndihmon në ruajtjen e niveleve optimale të hidratimit, duke rritur aftësinë e lëkurës për të ruajtur lagështinë.

Vitamina A – e rëndësishme në ushqimin dhe mirëmbajtjen e një lëkure të shëndetshme dhe të re.

Vitamina B – Ndihmon lëkurën të mbajë lagështinë, duke krijuar një pengesë avullimi, që gjithashtu ndihmon në mbrojtjen nga dëmtimet mjedisore.

Vitamina E – Një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në neutralizimin e radikalëve të lirë dhe mbrojtjen e lëkurës nga plakja e parakohëshme.

Vitamina F – e njohur edhe si Acidet yndyrore Omega, zbut lëkurën në mënyrë natyrale duke promovuar ekuilibrin optimal të lëkurës.

Argirelinë – Një peptid që ka veti të pakësojë rrudhat.

Ekstraktet bimore:

Kamomili – është përdorur prej shekujsh për të lehtësuar dhe qetësuar lëkurën e lodhur, duke lejuar rigjenerimin natyral të saj.

Caji jeshil – Ka veti antioksiduese, anti-age, zbutëse dhe rigjeneruese.

Vajra bimore:

Vaji i karrotës – I pasur me vitaminat E dhe C me veti antioksiduese.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në zonën rreth syve.
Kombinohet me kremin Time Control Rich Eye Cream.

Përbërësit

Dead Sea minerals, vitamin A, vitamin E, vitamin F, argeriline, chamomille, green tea extracts, Horse Chestnut Seed Extract, Grapeseed Oil, jojoba oil, carrot oil, Borage & Evening Primrose Oils, Sea Buckthorn

Brand

-417

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Minus 417 Time Control Intense Recovery Peptide Eyes Control”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by